تشکر از همه اوغانی هایی که از وبلاگ بازدید نموده اند

با سلام به همه اوغانی ها و سایر دوستانی که از وبلاگ بنده بازدید نموده و نظر میدهند

چون دلیل ایجاد این وبلاگ ارسال عکسهای روستای زیبای اوغان است به همین دلیل بروز کردن وبلاگ مقداری زمان می برد . زیرا هنوز عکسهای جدید در اختیار ندارم

به همین دلیل به امید خدا بزودی ( بعد از ماه مبارک رمضان ) سفری به روستای اوغان خواهم داشت و تعداد زیادی عکس تهیه و در وبلاگ خواهم گذاشت تا هم تبلیغی برای روستا شده و هم کسانی که مدتهاست از روستا کوچ کرده اند خاطراتشان زنده شود .

در ضمن در نظر دارم مشکلات روستا را نیز در زمان سفر بررسی نموده و در وبلاگ منعکس نمایم .

اگر دوستان عکس و یا نظر خاصی برای مطرح شدن ور وبلاگ دارند می توانند به ایمیل اینجانب به آدرس ذیل ارسال نمایند تا ور وبلاگ نمایش داده شود .

www.azizkhavari@gmail.com

/ 7 نظر / 22 بازدید
پیام

درود دوست گرامی نظر به درخواست دوستان عزیز وبلاگ نویس جهت تبادل لینک با ( شیراز فردا ) به اطلاع می رساند قسمت تبادل لینک در سایت ( شیراز فردا ) راه اندازی گردید شما دوست گرامی ، می توانید با مراجعه به سایت ( شیراز فردا) از (TAB ) موجود در بالای صفحه اصلی قسمت "لینک دوستان" وارد قسمت مربوطه شده و لینک وبلاگ خود را اضافه نمایید امید است بتوانیم گامی در راه تعامل بیشتر با وبلاگ نویسان عزیز برداریم ضمنا هر ماه به سه نفر از دوستان به قید قرعه هزینه اینترنت اهدا خواهد شد. شاد و سربلند و پیروز باشید ارادتمند شما (مهندس پیام خوشاب)مدیر سایت شیراز فردا بدروود www.shirazefarda.com

الل

التلا

جاوید شریف

پسر جالب بود خیلی جالب...... همیشه به یادتیم

پاکنهاد

با سلام اخیلی ممنون که عکس عموی مهربونم که الان دیگه پیش ما نیست رو گذاشتین ...

اکبر و کبری

من الان اوغان نیستم ،دلم واسه دیدن غروب بزقوش تنگ شده

مجيد نصرتي اوغاني

خیلی باحال بود مشتی ......اسیرتم

b

سلام،وبلاگ شما را همین امروز اتفاقی دیدم و با روستای زیبای اوغان از طریق عکسهای زیبایتان آشنا شدم،انشاءالله یکروز قسمت بشه یک سفر گردشگری به روستای زیبای اوغان بیایم،شما و دیگر اوغانی ها هم موفق باشد.